Інвестиційна програма

За даним посиланням можна завантажити весь пакет документів

На підставі наказу Управління житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації №71 від 02.10.1997 року „Про створення підприємства теплових мереж на базі Переяслав-Хмельницького району теплових мереж”, наказу Обласного виробничого об’єднання теплових мереж „Київтеплокомуненерго” №168 від 13.10.1997 р.  „Про створення Переяслав-Хмельницького підприємства теплових мереж „Переяслав-Хмельницьктепломережа” було створене Переяслав-Хмельницьке державне комунальне підприємство теплових мереж, про що виконкомом Переяслав-Хмельницької міської Ради народних депутатів Київської області 30 жовтня 1997 року було видане свідоцтво про державну реєстрацію та зроблено запис в журналі обліку реєстрації за №497.  5 листопада 1997 року підприємство було внесено до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій, ідентифікаційний код – 20598264.

Підприємство створене з метою задоволення потреб юридичних та фізичних осіб у тепловій енергії.

Предметом діяльності підприємства є виробництво теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії населенню, бюджетним установам, організаціям та споживачам незалежно від форм власності.

За час своєї діяльності підприємство декілька раз змінювало свою назву, а саме:

  1. На підставі наказу Комунального обласного виробничого об”єднання теплових мереж „Київтеплокомуненерго” №6„а” від 9 лютого 2001 року „Про затвердження Статуту та переєстрацію” Переяслав-Хмельницьке державне комунальне підприємство теплових мереж було перейменоване в Переяслав-Хмельницьке комунальне підприємство теплових мереж „Переяслав-Хмельницьктепломережа” ( далі – Переяслав-Хмельницьке КПТМ „Переяслав-Хмельницьктепломережа”).  4 лютого 2002 року підприємство провело переєстрацію у виконкомі Переяслав-Хмельницької міської ради, про що було видане відповідне свідоцтво.
  2. Згідно рішення Київської обласної ради №097-09-У від 02 лютого 2007 року „Про деякі питання управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області” з метою приведення назв підприємств до вимог законодавства України було внесено зміну у назву підприємства, тобто назву Переяслав-Хмельницьке комунальне підприємство теплових мереж „Переяслав-Хмельницьктепломережа” було змінено на назву Комунальне підприємство Київської обласної ради „Переяслав-Хмельницьктепломережа”( скорочена назва – КП КОР „Переяслав-Хмельницьктепломережа”). Ця назва підприємства є і в даний час.

Комунальне підприємство Київської обласної ради  «Переяслав-Хмельницьктепломережа» є надавачем послуг у м. Переяслав-Хмельницькому та с.Циблі Переяслав-Хмельницького району у сфері централізованого теплопостачання та гарячого водопостачання (підігріву води).

Станом на 01.01.2017 року на балансі  та обслуговуванні підприємства   знаходиться  9 котелень (із них 8 котелень у місті Переяслав-Хмельницькому, а 1 – в с.Циблі), встановленою сумарною тепловою потужністю 83,081 Гкал/год , 3 центральних теплових пунктів та 24,985 км теплових мереж в 2-х трубному вимірі.

Всі котельні КП КОР  «Переяслав-Хмельницьктепломережа» забезпечені вузлами технологічного обліку теплової енергії на 100%.

Утримання цих підрозділів та виробництво теплової енергії відбувається за рахунок коштів сплачених споживачами послуг – населенням, бюджетними організаціями та іншими підприємствами міста та села. Підприємство діє на принципах повного господарського розрахунку та самофінансування.

Основною задачею підприємства є якісне надання послуг у сфері централізованого теплопостачання, послуг здатних задовольнити встановлені потреби споживача у відповідності до законодавства, дотримання встановлених стандартів, нормативів, норм.

Досягнення цієї мети можливе шляхом подальшого удосконалення системи виробництва, транспортування та розподілу теплової енергії, підвищення якості експлуатації та технічного обслуговування основних засобів, впровадження нових технологій по виробництву та транспортуванню теплової енергії, упорядкування розрахунків, фінансових взаємовідносин між теплопостачальною організацією та споживачами теплової енергії. Для цього розроблена Інвестиційна програма.

Впровадження інвестиційної програми необхідно для здійснення найважливіших технічних завдань підприємства, які потребують капітальних вкладень на сам перед:

–  скорочення  технологічних  втрат теплової енергії та води (шляхом проведення реконструкції теплових мереж);

– зменшення не облікованих втрат теплової енергії, що призводить до збитковості підприємства та попередження несанкціонованого самовільного втручання в системи централізованого опалення житлових будинків (за рахунок встановлення вузлів обліку теплової енергії);

  • підвищення якості надання послуг у сфері теплопостачання та рівня організації виробництва.

Загальний  обсяг коштів за рахунок яких будуть виконуватися заходи інвестиційної програми на плановий період (з 01 жовтня 2017 року по 01 жовтня 2018 року) становить 3317,1 тис. грн. Джерелом фінансування інвестиційної програми є амортизаційні відрахування в сумі 459,9 тис. грн. та виробничі інвестиції з прибутку в сумі 2857,2 тис. грн., що враховуються в структурі  діючих  тарифів.

Інвестиційні витрати направлені на зниження питомих витрат та втрат енергоресурсів  складають 53,0 %. що дає можливість зекономити 18,82 тонн умовного палива   за перший рік.

Інвестиційні витрати направлені на заходи щодо забезпечення комерційного обліку складають 38% в житлових будинках становить 35,5%.

Планується    рівень   оснащення приладами обліку теплової енергії  житлових будинків у відношенні до приєднаного навантаження довести до 35,2 %, в тому числі: існуючі вузли обліку – 7,5%, в інвестиційній складовій – 27,7 %. Інші заходи спрямовані на  підвищення якості надання послуг у сфері теплопостачання становлять 9,0%.